Pınar Organik Süt 1/2

Pınar Organik Süt 1/2
Ürün Kodu: 159775

SATIŞ FİYATI:
2,99 KDV DAHİL
AD
Pınar Organik Sut 1/2

CarrefourSA'nın light uzun ömürlü sütler reyonunda bulabileceğiniz Pınar Organik Süt, hijyenik ve kolay kullanıma sahip olan karton ambalajı ile ön plana çıkıyor.

Doğal koşullar altında beslenen ineklerden elde edilen kaliteli sütler, düzenli olarak çeşitli kontrollerden geçip sertifikalandırıldıktan ve uygun şekillerde paketlendikten sonra sizler ile buluşturuluyor. Özel yöntemler sayesinde özelliklerini kaybetmemiş vitaminler ve mineraller ile yüksek besin değerine sahip olan uzun ömürlü organik süt, hem sizin hem de aileniz için uygun bir alternatif oluyor. Günlük hayatta tek başına tüketebileceğiniz ya da farklı tariflerin içinde kullanabileceğiniz süt, doğallığı nedeni ile sofralarınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz bir ürün haline geliyor.

Kahvaltılık müsli ve gevrek çeşitleri için ideal olan süt, aynı zamanda çay, kahve, milkshake gibi içeceklere, soğuk veya sıcak sütlü tatlılara da enfes lezzeti, kokusu ve kıvamı ile eşlik ediyor. Pastaların, böreklerin, çorbaların ana veya ara malzemesi olarak da gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürün ile kolayca birbirinden sağlıklı tarifler hazırlayabilirsiniz.

500 ml'lik karton kutular halinde sizlere sunulan mükemmel lezzetteki sütü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: