Pınar Organik Yoğurt 4x100 g

Pınar Organik Yoğurt 4x100 g
Ürün Kodu: 380023

SATIŞ FİYATI:
4,50 KDV DAHİL
AD
Pınar Organik Yoğurt 4x100 g

Organik sütten gelen lezzetli tadı ile keyifle tüketebileceğiniz Pınar Organik Yoğurt 4x100 g, CarrefourSA’nın kaymaklı ve kaymaksız yoğurtlar bölümünde yer alıyor. Kendiniz ve ailenizin beslenmesinde güvenle tüketebileceğiniz ürünü, yemekleriniz yanında ikram edebilirsiniz.
Organik yemlerle beslenen ineklerin sütlerinden elde edilen sağlıklı yoğurt, hijyenik paketleme tekniğiyle öne çıkıyor. Zengin protein, kalsiyum, mineral ve vitamin içeriğinin yanı sıra yoğurt, cilt için de oldukça sağlıklı bir besin kaynağıdır. Özellikle çocukların sağlıklı kemik gelişimi ve büyümesi için gerekli olan yoğurt, organik formülüyle beslenmenize yardımcı oluyor. Sade olarak tüketebileceğiniz ürünü ayran olarak yemeklerinizin yanınına içecek olarak da ikram edebilirsiniz.
100 gramlık 4 paket halinde sunulan ürün, taşınabilir pratik paketiyle kolay bir tüketim sunuyor. Buzdolabınızda saklayabileceğiniz ürünü ayırarak gün içerisinde yanınızda taşıyabilir, iş yerinize götürebilirsiniz. Dilerseniz çocuğunuzun beslenme çantasına koyarak gün içinde sağlıklı beslendiğinden emin olabilirsiniz. Sade olarak tüketebileceğiniz ürünü, poğaça ve börek gibi hamur işi tariflerinize koyabilirsiniz.
Lezzetli ve hafif tadı ile sağlık deposu ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: