Pınar Sade Çocuk Sütü 6'lı

Pınar Sade Çocuk Sütü 6'lı
Ürün Kodu: 385809

SATIŞ FİYATI:
10,25 KDV DAHİL
AD
Pınar Sade Çocuk Sütü 6'lı

CarrefourSA reyonlarında Tam Yağlı Uzun Ömürlü Sütler bölümünde yer alan Pınar Sade Çocuk Sütü, 1 yaş üstü çocukların; gün içinde keyifli vakit geçirebilmeleri ve zihin geliştirici aktiviteler yapabilmeleri için ihtiyaç duydukları sağlıklı beslenmeye destek olurken; vücudun mikroplara karşı korunması ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine de katkı sağlıyor. Çocukların vitamin ve minarel ihtiyaçlarını karşılama sürecinde, anneleri yalnız bırakmayan, B12, çinko ve kalsiyum kaynağı olan süt; kahvaltılarda ve günün ilerleyen saatlerinde keyifle tüketiliyor.

Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişim dönemlerinde, içerdiği 13 vitamin ve 13 minarel ile annelerin içini rahatlatıyor, prebiyotik lifleri ile de bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Şeker katkısı içermiyor ve tadını sütün içinde bulunan doğal laktozdan alıyor. Büyümeyi, sindirim sistemini, hücre ve doku oluşumunu desteklerken; çocuklara küçük yaşta süt içme alışkanlığı kazandırıyor. Gelişme çağındaki çocukların saç ve tırnak sağlığına destek verirken; çürükleri engelleyip, dişlerin korunmasına da yardımcı oluyor.

Gün içinde çocukların yanlarında rahatça taşıyabilmesine yönelik 6'lı pratik paketler halinde tasarlanıyor. Pınar Sade Çocuk Sütünü satın almak için hemen sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi tek tıkla tamamlayabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: