Pınar Süt Çocuk Ballı 200 g

Pınar Süt Çocuk Ballı 200 g
Ürün Kodu: 367585

SATIŞ FİYATI:
1,75 KDV DAHİL
AD
Pınar Süt Çocuk Ballı 200 g

Çocukların doğumdan büyüme evresine kadar düzenli olarak tüketilmesi önerilen süt, şimdi Pınar kalitesi ve güvencesiyle CarrefourSA reyonlarında! Pınar Çocuk Ballı Süt, zengin bir besin öğesi olarak 200 mililitrelik kutular halinde sizlere sunuluyor. Renkli ve görsel kutu dizaynı ile çocuklarınızın algı kitlesine hitap ediyor.

Bebekler, anne sütü ile gerekli besin maddelerini alırlar. 1 yaş üstü çocuklar için devam sütü niteliğinde olan Pınar ballı süt, içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller ile çocuklar için güvenli bir besin desteği oluyor. Arılar, yaptıkları bal ile hayatlarımıza mucizevî bir besin kaynağını katıyorlar. Pınar mucizevî bir besin kaynağı olan balı, süt ile birleştirerek çocuklarınıza sağlıklı bir ambalajda sunuyor. Ballı süt, büyüme çağındaki çocuklarınızın gelişimlerinde taze bal ve taze süt desteğiyle önemli bir rol oynuyor.

CarrefourSA reyonlarında, Aromalı Uzun Ömürlü Sütler bölümünde yer alan sütü çocuklarınızın beslenmesinde güvenle tercih edebilirsiniz. Pınar süt, içeriğindeki bal ile süte doğal bir lezzet katıyor ve öğünlerinizi renklendiriyor.

Çocuklarınızın damak lezzeti düşünülerek özenle hazırlanmış olan ve içeriğinde bal ve süt tadını birleştiren bu tadı tek tıkla sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: