Pınar Süt Tozu 200 g

Pınar Süt Tozu 200 g
Ürün Kodu: 370384

SATIŞ FİYATI:
6,70 KDV DAHİL
AD
Pınar Süt Tozu 200 g

Süt tozu ve kreması reyonunda yer alan Pınar Süt Tozu 200 g yağı alınmış pastörize inek sütünden üretiliyor. Vakum altında konsantre edilerek ve püskürtme yöntemi ile kurutularak elde edilen ürün 200 gramlık, ağzı kilitli ambalajlara doldurularak tüketime sunuluyor. Özel yapısı ile ürün, yapımında kullanıldığı gıdanın yapısını ve rengini güzelleştiriyor, bayatlamasını geciktiriyor. Ürünü sulandırarak yağsız sütün besin değerine eşit değerde besin içeren saf, katıksız, yağsız süt elde edebilirsiniz. Bu sayede ürünü tatlı, hamur işi, yoğurt, krema yapımında kullanabilirsiniz. Dondurma aromasını zenginleştirmek ve düzgün bir yapı kazandırmak için de kullanılabilen süt tozu ev yapımı ekmeklerin lezzetini artırıyor.
İçtiğiniz kahveye veya çaya doğrudan ekleyebileceğiniz tozdan içecek yapımında faydalanabilirsiniz. Süt tozu yapısında yüksek miktarda kalsiyum, protein ve fosfor barındırıyor. 100 gramında 363 kcal enerji bulunan ürün düşük yağ oranı sayesinde formuna dikkat edenler için ideal bir gıda maddesi haline geliyor. Kilitli ambalajı içerisinde hava ile teması en aza inen ürünün serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmesi öneriliyor.
Sütün besin değerlerine zarar vermeden üretilen, katkısız ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyin.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: