Pınar Süzme Peynir 250 g

Pınar Süzme Peynir 250 g
Ürün Kodu: 456605

SATIŞ FİYATI:
5,25 KDV DAHİL
AD
Pınar Süzme Peynir 250 g

Sabah kahvaltıları ve öğle arası atıştırmalıklarında da değerlendirilebilen süzme peynirler, lezzetlerinin yanı sıra besleyici özellikleriyle de ön plana çıkarlar. CarrefourSa tarafından Beyaz Peynir reyonunda sunulan Pınar Süzme Peynir 250 g ile kahvaltılarınızı daha verimli hale getirebilir, peynir yemekten hoşlanmayan aile üyelerinize bile ürünü ikram edebilirsiniz.
Yumuşak yapısı sayesinde ister ekmek gibi yiyeceklere sürerek isterseniz dilimleyerek kullanabileceğiniz lezzetli ürünü, küçük büyük herkesin rahatlıkla tüketebileceği peynir çeşitleri arasında yer alır. Ultra filtrasyon tekniğiyle üretilen ve kendine has üretim - paketleme aşamalarından geçen süzme peynire, arzu ederseniz tuzlu hamur işlerinde de yer verebilir, hazırladığınız yiyeceklerin daha lezzetli ve besleyici hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Kalsiyum açısından zengin olan ürün, dengeli protein ve yağ içeriği aracılığıyla gün içerisinde gereksinim duyduğunuz makro ve mikro besin öğelerinin bir kısmını, tükettiğiniz miktar nispetinde karşılar. Özellikle gelişim çağındaki çocukların ve kemik dokuları hassaslaşan yaşlıların tüketmesi önemli olan ürün, kemik sağlığının korunmasında etkili olur.
250 gramlık kullanışlı paketlerde sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: