Pınar Tam Yağlı Süt 1 lt

Pınar Tam Yağlı Süt 1 lt
Ürün Kodu: 3220

SATIŞ FİYATI:
2,90 KDV DAHİL
AD
Pınar Tam Yaglı Sut 1 lt

Nefis lezzeti ve yüksek besin değeri ile CarrefourSA tam yağlı uzun ömürlü sütler reyonunda yer alan Pınar Tam Yağlı Süt, gerçek süt lezzetini evinize getiriyor. Kahvaltılarda ve ara öğünlerde sık sık kullanılan süt, geniş ve farklı kullanım alanı ile dikkat çekiyor.

Mısır gevreklerinde, içeceklerde ve soslarda kullanılan tam yağlı süt ile yemeklerinizin besin değerini artırabilir, öğünlerinizi lezzetlendirebilirsiniz. Aileniz ve sevdikleriniz ile güvenle kullanabilir, uzun süre raf ömrü sayesinde paket bitimine kadar saklayabilirsiniz. Unlu mamüllerde, çorbalarda ve et yemeklerinde de sürekli kullanılan süt ile yiyeceklerinize yoğun ve enfes bir lezzet katabilirsiniz.

İçeriğinde bulunan yüksek miktarda kalsiyum ile çocukların kemik gelişiminde de önemli bir rol oynayan süt, sindirim sisteminizi düzenlenmesinde yardımcı olur ve acıkma sürenizi uzatır. Besleyici ve lezzetli tadı ile tüm öğünlerde rahatlıkla tüketebilir, sofralarınızı zenginleştirebilirsiniz. Sizler için 1 lt'lik paketler halinde hazırlanan ve en uygun koşullarda muhafaza edilen tam yağlı sütü tüm pasta ve kek tariflerinizde kullanabilir, damaklarda eşsiz bir tat bırakabilirsiniz.

Ürünü satın almak için tek tıkla sepetinize ekleyiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: