Pınar Tam Yağlı Süt 200 ml

Pınar Tam Yağlı Süt 200 ml
Ürün Kodu: 18924

SATIŞ FİYATI:
1,20 KDV DAHİL
AD
Pınar Tam Yağlı Süt 200 ml

Anadolu'nun modern çiftliklerinden hijyenik şartlar altında elde edilip en taze haliyle paketlenen Pınar Tam Yağlı Süt 200 ml boyutundaki kutusuyla beğeninize sunuluyor. Her kutusunda aynı lezzeti bulabileceğiniz ürün, ultra ısıl işlem teknolojisi ile ilk günkü tazelik imkanını sunuyor.
200 ml kutusuyla hiç bir katkı maddesi içermeyen ürün, CarrefourSA tam yağlı ve uzun ömürlü sütler kategorisinde yer alıyor. Özel aseptik ambalajı sayesinde nem, sıcaklık gibi dış etkenlere karşı uzun ömürlü koruma imkanı sağlıyor. Uzman veteriner ve laboratuvar ekiplerince sütün toplanmasından paketlenme aşamasına kadar her aşamada sağlık ve doğallığın ön planda tutulduğu Pınar tam yağlı süt, sizin ve aile üyeleriniz için gerekli olan kalsiyum, fosfor ve protein ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlıyor. TSE standartları ve üzerinde yağ oranı ile yüksek besin değeri taşıyor. 200 ml paketi ile uzun ömürlü sütü, diş beden ve kemik gelişimleri için çocuklarınızın beslenme çantalarına her gün güvenle koyabilir, sağlıklı beslenmelerine imkan verebilirsiniz.
İçmeye doyamayacağınız Pınar Tam Yağlı 200 ml süt ile doğal süt tadına varabilir, hemen şimdi sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: