Pınar Tam Yağlı Süt 6x200 ml

Pınar Tam Yağlı Süt 6x200 ml
Ürün Kodu: 3222

SATIŞ FİYATI:
6,50 KDV DAHİL
AD
Pınar Tam Yağlı Süt 6x200 ml

CarrefourSA reyonlarında süt ve kahvaltılık bölümünde yer alan Pınar tam yağlı süt, besleyici özellikleri ve faydaları ile ön plana çıkıyor. Ailenizin sağlıklı beslenme düzenini sağlamanıza yardımcı olan tam yağlı süt, sabah kahvaltısında ve ara öğünlerde günlük enerji ihtiyacınızı kolaylıkla karşılıyor.

200 ml. hava geçirmeyen kutularda saklanan sütün içinde bulunan vitamin ve mineral oranı, kemiklerinizin güçlenmesini sağlarken uzun süre tok kalmanıza yardımcı olur. Pınar tam yağlı sütü, hamurişlerinde kullanabilir ya da gün içinde sade olarak tüketebilirsiniz.

Tam yağlı süt ile kendinize ve sevdiklerinize besleyici öğünler hazırlayabilir, günlük vitamin ihtiyacınızın büyük bir bölümünü karşılayabilirsiniz. Sütün içinde bulunan protein, yağ ve karbonhidrat kan şekerinizi düzenler, kemik gelişimini hızlandırır ve kilo vermeyi kolaylaştırır.

Pastörize edilmiş Pınar tam yağlı sütü buzdolabınızda uzun süre koruyabilirsiniz. Tam yağlı sütün içinde bulunan D vitamini kemikleri korur. B12 vitamini ise sinir dokularını, kırmızı kan hücrelerini onarır ve hafızayı güçlendirir. Sütün içinde bulunan A vitamini ise, bağışıklık sistemini iyileştirir, görmeyi keskinleştirir ve cildin güzelliğini korur.

Pınar tam yağlı sütü denemek için, hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: