Pınar Ton Balık 2*160 g

Pınar Ton Balık 2*160 g
Ürün Kodu: 369501

SATIŞ FİYATI:
13,90 KDV DAHİL
AD
Pınar Ton Balık 2*160 g

Ailenize, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize hazırladığınız sofraların hem lezzetli hem de sağlıklı olmasını arzu ediyorsanız, sağlıklı beyaz ete yönelmeniz yerinde olur. CarrefourSA tarafından Deniz Ürünleri Konserveleri reyonunda sunulan Pınar Ton Balık 2*160 g ile çok daha dengeli beslenirken, gün içerisinde vücudunuzun gereksinim duyduğu makro ve mikro besin öğelerini en doğal yoldan karşılamış olursunuz.
Ton balıklı salatalar hazırlamak için ideal olan ürünü, makarnayla birlikte de tüketebilirsiniz. Öğle ve akşam yemeklerinde ana yemek olarak değerlendirebileceğiniz yiyeceğe, öğün arası atıştırmalıklarda da yer verebilirsiniz. Yoğun fiziksel aktivite gerçekleştirenlerin hem enerji hem de protein gereksinimlerini karşılayan yiyecek, içerdiği sağlıklı yağ asitleri, vitamin ve mineraller dolayısıyla da tercih sebebiniz haline gelebilir. Uzmanlar tarafından küçük büyük herkesin sıklıkla tüketmesi tavsiye edilen ürün, daha sağlıklı olmanıza yardım eder. Kendine has lezzeti sayesinde balık sevmeyenlerin bile keyifle yedikleri ürün, iri parçalı ve kemiksiz yapısıyla, pratik atıştırmalıklar ve zengin sofralar oluşturmanız için en uygun konserve balıklar arasında yer alır.
160 gramlık ikili ambalajlarda sunulan lezzetli ve sağlıklı ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: