Pınar Ton Light 160*2 g

Pınar Ton Light 160*2 g
Ürün Kodu: 369498

SATIŞ FİYATI:
13,90 KDV DAHİL
AD
Pınar Ton Light 160*2 g

Fazla kilolardan kurtulmak ya da var olan kilonuzu muhafaza etmek amacıyla düzenli olarak spor yapıyor ve yediklerinize mümkün olduğunca dikkat ediyorsanız, CarrefourSA tarafından Deniz Ürünleri Konserveleri reyonunda sunulan Pınar Ton Light 160*2 g sizin için ideal olabilir. Normal konserve balık ürünlerinden farklı olarak sıvı yağ yerine su içerisinde bulunan iri parçalı balıklar, yağdan gelecek olan fazla kalorileri almanızın önüne geçer. Özellikle günlük kalori hesabı yapanların tercih edebilecekleri ürün, salatalarla rahatlıkla tüketilebilir.
Güç gerektiren sporlarla uğraşanların ve kas gelişimine önem verenlerin en doğal şekilde protein gereksinimlerini karşılayan yiyecek, aynı zamanda Omega yağ asitleri açısından da zengindir. Bu sayede fiziksel faaliyetlerin yanı sıra zihinsel faaliyetlerinizi de hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. En az yetişkinler kadar gelişim çağındaki çocukların ve yaşlıların da tüketmesi otoriteler tarafından tavsiye edilen doğal yiyecek, ana yemek olarak değerlendirilebileceği gibi öğün arası atıştırmalarda da kullanılabilir. Yoğun proteinli olması sayesinde tükettikten sonra uzun süre tokluk hissi yaşamanızı sağlayan ürünü, sıklıkla tüketerek bağışıklık sisteminizi de güçlendirebilirsiniz.
160 gramlık ikili ambalajlarda sunulan lezzetli ve sağlıklı ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: