Pınar UHT Süt 500 ml

Pınar UHT Süt 500 ml
Ürün Kodu: 3221

SATIŞ FİYATI:
1,85 KDV DAHİL
AD
Pınar UHT Süt 500 ml

CarrefourSA süt reyonlarında bulabileceğiniz Pınar UHT Süt, sağlıklı ve uzun ömürlü olmasıyla öne çıkıyor. Kalsiyum gibi vücudun ihtiyacı olan birçok mineralin en önemli kaynağı olan süt "Ultra High Temperature" (Çok Yüksek Sıcaklık) olarak bilinen özel bir işlemden geçirilerek doğallığını ve tazeliğini daha uzun süre muhafaza ediyor.

Süt, sağlıklı bir yaşam ve dengeli beslenme için yaşamımızın en önemli besinlerinden biridir. Pınar UHT Süt, Anadolu'nun modern çiftliklerinden toplanır. Tazeliğini kaybetmeden geçirildiği özel işlem ile mikroorganizmalardan arındırılarak ısı, ışık, nem ve hava gibi dış etkenlerin süte ulaşmasını engelleyen 7 katmandan oluşan özel ambalajlarla paketlenir. Böylece ambalaj açılmadığı takdirde raf ömrü boyunca, oda sıcaklığında tazeliğini korur.

Süt, kemik gelişiminin temel taşı olan kalsiyumun ana kaynağıdır. Pınar UHT Süt, %100 doğaldır ve hiçbir katkı maddesi içermez. Herhangi bir ısıl işlem gerektirmeksizin ambalajı açıldığı anda hemen tüketilmeye hazır haldedir. Tam yağlı (%3), yarım yağlı (%1,5) veya yağsız (%0,1) seçeneklerden beslenme şeklinize uygun olanı seçebilirsiniz.

1000 ml, 500 ml veya 200 ml'lik ambalajlarda bulabileceğiniz Pınar UHT Sütü denemek için, hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: