Pınar Yarım Yağlı Yoğurt 9 KG

Pınar Yarım Yağlı Yoğurt 9 KG
Ürün Kodu: 49922

SATIŞ FİYATI:
34,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Pınar Yarım Yağlı Yoğurt 9 KG

CarrefourSA Kaymaklı ve Kaymaksız Yoğurtlar reyonunda yer alan Pınar Yarım Yağlı Yoğurt, diyet yapanların ve formuna dikkat etmek için yağlı yiyeceklerden uzak kalanların tercih ettiği gıdalar arasında yer alıyor. Yağı azaltılıp hafif bir seçenek olarak sunulsa da, yarım yağlı yoğurdun lezzeti, normal yoğurtları aratmıyor.

9 kiloluk büyük bir kapta satışa sunulan bu yoğurdu geniş ailelerin yanı sıra yoğurtsuz yapamayan çekirdek aileler de sıklıkla tercih ediyor. Haftalık alışveriş listesine eklenecek olan yarım yağlı yoğurt, ana yemeklerin yanında serin bir garnitür olarak kullanılabileceği gibi, hafif beslenenler için başlı başına bir öğün tercihi de olabiliyor. Yarım yağlı yoğurt, yoğurtla yapılan bütün yemeklerde kullanılabiliyor. Çorba ve ana yemeklerin soslarında, sebze salatalarında, hamur işlerinin malzeme listelerinde de sıklıkla yer alıyor. Ayrıca bu yoğurttan su ile karıştırılarak hafif ve az yağlı bir ayran da elde edilebiliyor.

Çocukların beslenme çantalarının olmazsa olmazlarından olan bu özel besin maddesini dolaplarından eksik etmek istemeyen aileler, Pınar kalitesi ve güvencesini tercih ediyorlar. Ağzı kapalı bir şekilde, buzdolabında, üzerinde yazan süre boyunca güvenle muhafaza edebileceğiniz Pınar yarım yağlı yoğurdu, şimdi sepetinize ekleyerek satın alma işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: