Polonez Elit Pastırma

Polonez Elit Pastırma
Ürün Kodu: 376080

SATIŞ FİYATI:
119,90 KDV DAHİL
KG
Polonez Elit Pastırma

Leziz tadı ve kokusuyla şarküteri ürünleri tutkunlarını cezbeden Polonez Elit Pastırma, geleneksel Anadolu lezzetini sofralarınıza taşıyor.Dana etinin en güzel yerinden hazırlanan ürün, kuşaktan kuşağa aktarılan yapım usullerine uygun olarak geliştirilen üretim tesislerinde imal edilerek mutfağınıza geliyor. Son derece sağlıklı ve hijyen bir ortamda yapılan Elit pastırma, ailece keyifle tüketebileceğiniz, özel tadını damağınıza yansıtıyor.
Lezzetli ürün, özenle seçilmiş dana kontrfile etlerinden yapılarak tüketiciye sunuluyor. Baharatları, ağızda erimesi, bekleme süresi ile tam kıvamında olan ürünü, kendiniz ve ailenize, çocuklarınıza rahatça ikram edebilirsiniz. Kahvaltıda yumurta ile veya sade olarak tereyağda kızartabilirsiniz.
Dana etinin yağ oranı düşük olan bölümlerinden hazırlanan ürünü, diyet veya perhiz yapan kişiler de tüketebilirler. Tuzu, yağı, baharatı ile klasik pastırma lezzetinin en iyi örneklerinden biri olan Polenez Elit, masanızı zenginleştiriyor. Kahvaltı sofralarında, ara öğünlerde, ekmek arası keyfinde her zaman tüketebileceğiniz ürünü, akşam yemeklerinde meze olarak da değerlendirebilirsiniz. Ramazan sofralarının, iftar öğünlerinin vazgeçilmez başlangıç çeşidi olan ürün, şarküteri reyonları arasında CarrefourSA güvencesiyle sunuluyor. Kilogram olarak satışa sunulan üründen istediğiniz miktarda almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: