Polonez Kasap Sucuk

Polonez Kasap Sucuk
Ürün Kodu: 375401

SATIŞ FİYATI:
64,90 KDV DAHİL
KG
Polonez Kasap Sucuk

Kendine has kokusu ve lezzeti olan sucuk, ana yemek olarak tüketilebileceği gibi birçok yemeğin ve hamur işinin yapımında yardımcı malzeme olarak da değerlendirilebilir. CarrefourSA tarafından Sucuk reyonunda sunulan Polonez Kasap Sucuk, sofralarınızı zenginleştirirken, öğünlerinizin daha lezzetli ve besleyici olmasına yardım eder. Üründe yer alan et ve yağ sayesinde vücudunuz için gerekli olan makro besin öğelerini en doğal şekilde karşılayabilirsiniz. Güç gerektiren sporlarla ilgilenenlerin protein ihtiyaçlarını da giderebilen ürünü, günün her saati rahatlıkla tüketebilirsiniz.
Tostların vazgeçilmez bir parçası haline gelen ürünü, dilerseniz tava ya da ızgarada pişirebilir; sandviç, pizza gibi yiyeceklerin içinde de yer verebilirsiniz. Geleneksel kuru fasulye ve nohut yemeklerine farklı bir lezzet katmak istiyorsanız deneyebileceğiniz ürün, klasik kangal yapısı sayesinde kolayca dilimlenebilir ve farklı boyutlarda servis edilebilir. Aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle bir arada olduğunuz pikniklerde ve mangal partilerinde afiyetle tüketebileceğiniz ürünü et içerikli yiyecekleri sevmeyen çocuklarınıza da kolayca yedirebilirsiniz.
Son derece lezzetli olan ürünü denemek için arzu ettiğiniz miktarı belirleyerek hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: