Pril Hepsi Bir Arada Limon Tablet 56'li +Pril 1500gr

Pril Hepsi Bir Arada Limon Tablet 56'li +Pril 1500gr
Ürün Kodu: 402735

SATIŞ FİYATI:
29,50 KDV DAHİL
AD

Pril Hepsi 1 Arada Tablet ve Pril Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı Limon'u birlikte barındıran ikili paket sayesinde artık hem bulaşık makineniz hem de elde yıkama için mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Pril hepsi 1 arada tablet kusursuz sonuçlar sağlarken, Pril Limon en inatçı lekeleri bile bulaşıklarınızda kolayca çıkarmanızı sağlar.

Pril Gold Tablet zahmetsiz ve mükemmel bulaşıklar için şimdiye kadarki en iyi Pril tablet; çay ve kahve gibi zorlu lekeleri çıkarır ve 40 derecede bile mükemmel sonuç verir. Ön yıkama etkisi sayesinde yanmış lekeleri ön yıkamaya gerek kalmadan temizlemeye yardımcı olur. Tuz ve durulama fonksiyonunun yanı sıra camlarınızı cam aşındırmasından da korur.Ön yıkama özelliği inatçı kir lekelerini ön yıkamaya gerek kalmadan kalıcı olarak çıkarır. Dekorlarınızdaki renklerin solmasını engellemeye yardımcıdır.

Kullanım Talimatları:
"Dozaj: Her kullanım için tek tablet
Kullanım: Paketi oklarla belirtilen yerden açınız. Tableti makine içindeki tablet gözüne yerleştiriniz. Tableti çatal bıçak sepetine yeleştirmeyiniz.
21 °dH'ye (su sertlik derecesi)kadar ekstra makine tuzu ve parlatıcısı kullanımı gerekli değildir. "Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: