% 24 İndirim Pril Losyon Aloe Vera 1500 ml

Pril Losyon Aloe Vera 1500 ml
Ürün Kodu: 279706

ESKİ FİYAT:
6,45
SATIŞ FİYATI:
4,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Pril Klasik Aloe Vera 1500 ml

Pırıl pırıl bulaşıkların marifetli deterjanı Pril Losyon Aloe Vera 1500 ml, özel formülü ile bulaşıklarınızı temizlerken ellerinizi de düşünüyor.
Cildin pH dengesini bozmayan aloe veralı ürün, alerji yapmaması ve kalite kontrolünü geçmiş olması ile öne çıkıyor. Geleneksel hale gelen temizliğini başka bir boyuta taşıyan losyon halindeki ürün, çok daha güçlü yağ çözücü formülüyle mutfaklara ışıltısını yaymaya devam ediyor. Çelik tencereler, bardaklar, porselen takımlar ve cam mutfak eşyalarını parlak bir şekilde temizleyen ürün, mutfakta işinizi kolaylaştırıyor.
En zor bulaşıkları; ızgara yaptığınız tavalardaki, fırın kaplarındaki kurumuş veya yapışmış yağlı yemek kalıntılarını kısa sürede çözerek ve bastırarak ovmaya gerek bile kalmaksızın tertemiz yapıyor. Işıldayan bardaklar ve parlayan çelik çaydanlıklar ile sunacağınız çaylarla sofradaki herkesin iştahı açılıyor. Temiz, hijyenik ve parlak bulaşıkların keyfini sürerken kaliteli bulaşık deterjanınız sayesinde yakaladığınız ışıltıyla da övünebilirsiniz. Kokusu ile de kullanıcısını memnun eden özel içerikli ürün, 1500 ml. ağırlığındaki pratik kapaklı şık ambalajında sunuluyor.
CarrefourSA reyonlarında bulunan Bulaşık Deterjanı bölümünde sunulan ürünü kolaylıkla satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: