Prima Dev Ekonomik Plus Yenidoğan 138'li

Prima Dev Ekonomik Plus Yenidoğan 138'li
Ürün Kodu: 474434

SATIŞ FİYATI:
42,90 KDV DAHİL
AD
Prima Dev Ekonomik Plus Yenidoğan 138'li

CarrefourSA reyonlarında, bebek bezi bölümünde bulabileceğiniz Prima Dev Ekonomik Plus Yenidoğan 138'li, yeni doğan ve küçük bebekler için tasarlanmış bebek bezi, avantajlı paketiyle öne çıkıyor.
Yenidoğan bebek bezi, esnek yan bantları sayesinde çok küçük bebekleri bile yumuşak dokusuyla güvenli bir şekilde sararak bebeğinizin rahatını sağlıyor. Emici mikro inci tanecikleri ile ıslaklığı hapsederek, bebeğinizin cildinin kuru kalmasını sağlıyor ve sızıntıyı önlüyor. Yeni doğan bebeğinizin ağırlığının 30 katına kadar sıvıyı emebiliyor. Bebeğinizin 12 saate kadar kuru kalmasını sağlayan ekstra uyku tabakası ile ıslaklığı daha hızlı emiyor. Böylece bebeğiniz ıslaklık hissetmeden rahat, huzurlu bir uykuya kavuşuyor. Huzurlu bir uyku da bebeğiniz ve sizin daha mutlu bir sabaha uyanmanızı sağlıyor. Bezin kuru ve nefes alan üst yüzeyi de bebeğinizin hassas cildinin rahat etmesini sağlıyor. Bebeklerde en sık gözlenen rahatsızlık olan pişiğin oluşumunu da önlemeye ve en aza indirgemeye yardımcı oluyor.
Yeni doğan bebeğinizin cildi, sağlığı, rahatlığı ve uykusuyla dost yenidoğan bebek bezini, 138'li paket avantajı ile hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alarak sahip olabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: