Quaker Yulaf Ezmesi 500 g

Quaker Yulaf Ezmesi 500 g
Ürün Kodu: 233

SATIŞ FİYATI:
28,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Quaker Yulaf Ezmesi 500 g

Yüksek lif oranıyla uzun süre tok tutan ve enerji veren yulaf ezmesi; mısır gevreği, müsli & hububat reyonunda sizlerin beğeninize sunuluyor. Sağlıklı bir kahvaltı için zamanınız yoksa ve güne enerjik ve tok bir şekilde başlamak istiyorsanız yüzde 100 doğal, tam tahıllı Quaker Yulaf Ezmesi 500 g sizin için ideal bir öğünü birkaç dakikada hazırlamanıza yardımcı olur.
Lifli gıdalar özellikle kilo ve kolestrol kontrolü için önemli bir takviyedir ve ideal beslenme planlarında günlük tüketimi önerilir. Yulaf ise lifli yapısının yanında içeriğindeki protein, karbonhidrat ve mineraller ile dengeli bir beslenme için benzersiz bir kaynaktır. Yulaf ezmesini süt veya su ile yumuşatarak mikrodalga fırında ya da ocakta kısık ateşte kısa sürede pişirdiğiniz takdirde yemeye hazır hale getirebilirsiniz. Bir miktar tuz ile sade şekilde tüketebileceğiniz bu doyurucu karışımı dilerseniz meyve dilimleri, bal ve tarçın ile tatlandırıp farklı lezzetler deneyebilirsiniz. Tam tahıllı yulaf ezmesinin hazır halde iken sıcak ya da soğuk tüketilebiliyor olması size dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman zengin bir öğün ile günlük lif ihtiyacınızın önemli bir bölümünü karşılama imkanı verir.
500 gramlık doğal ve tam tahıllı yulaf ezmesini dilerseniz şimdi sepetinize ekleyip kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: