Reis Köy Tipi Bulgur 1 kg

Reis Köy Tipi Bulgur 1 kg
Ürün Kodu: 286530

SATIŞ FİYATI:
4,50 KDV DAHİL
AD
Reis Köy Tipi Bulgur 1 kg

Doğal tadı ile geleneksel lezzeti sofralarınıza taşıyan ürün, CarrefourSA Bulgur bölümünde sizleri bekliyor. İri taneleri ve kahverengiye yakın sarı rengi ile pilavlık olarak sunulan ürün, sulu yemeklerden çorbalara kadar birçok tarifte kullanılır.
İdeal büyüklükteki taneleri ile geleneksel yemeklerin vazgeçilmezi olan ürün, sebzeli veya etli pilav yapılarak tüketilir. Özellikle et ve ciğer gibi malzemeler ile yöresel pilavlarda kullanılan ürün, pişince yumuşayan ve şişen taneleri ile doyurucu yemekler hazırlamanıza imkan verir. Tok tutan özelliği ile diyet menülerinde önemli bir enerji kaynağı olarak kullanılır. Büyük tanelere sahip olduğu için doğrudan çorbası da yapılır. Haşlandığında ise kolayca yumuşayan taneleri ile salata yapımı için de ideal olan ürünü yoğurt ve mevsim sebzeleri ile hafif tariflerde kullanarak masalarınıza ekleyebilirsiniz.
Besleyici değerleri ile önemli bir B1 vitamini kaynağı olan ürün, sindirim sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olarak vücut sağlığını destekler. 1 kiloluk ambalajında satılan ve uzun dönem kullanabileceğiniz ürünü hava almayacak şekilde muhafaza edebilirsiniz. Reis Köy Tipi Bulgur 1 kg’ı hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: