Reis Osmancık Pirinç 5 kg

Reis Osmancık Pirinç 5 kg
Ürün Kodu: 299628

SATIŞ FİYATI:
29,90 KDV DAHİL
AD
Reis Osmancık Pirinç 5 kg

Geleneksel Türk mutfağında pilavların yeri bir başkadır. Pilav yapmak içinse şüphesiz, kaliteli ve iri taneli pirince sahip olmak gerekir. CarrefourSA tarafından Pirinç reyonunda sunulan Reis Osmancık Pirinç 5 kg ile birbirinden lezzetli pilavlar hazırlayabilir; mükellef sofralarınızı ürünle hazırladığınız farklı yemeklerle zenginleştirebilirsiniz.
Yapısı itibarıyla normal uzun ve sivri olan ürün, özellikle et yemekleriyle bir arada sunulan pilavlar için ideal seçimler arasında başı çeker. Mutfakların vazgeçilmezi kuru fasulye ve nohut yemeklerinin yanında da servis edebileceğiniz pilavlara kendine has lezzetini katan ürün, besleyici olmasının yanı sıra kolay da hazmedilir. B grubu vitaminlerden yana zengin olan doğal yiyecek, potasyum başta olmak üzere daha başka pek çok minerali de beraberinde getirir.
Glüten içermediği için çölyak hastalarının da rahatlıkla tüketebileceği ürün, herhangi bir alerjen madde barındırmaz. Yoğun enerji gerektiren işlerde çalışanların ya da efor gerektiren sporlarla ilgilenenlerin enerji gereksinimlerini kolaylıkla karşılayan ürün, salata ve sebzelerle tüketildiğinde kan şekerinin yükselme hızını yavaşlatır.
5 kilogramlık paketlerde sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: