Rexona Men Deodorant Stick Extra Cool 50 ml

Rexona Men Deodorant Stick Extra Cool 50 ml
Ürün Kodu: 388299

SATIŞ FİYATI:
9,90 KDV DAHİL
AD

Rexona
 
 
XTRA COOL
Rexona Men Deodorant Sprey Xtra Cool, ter kokusuna karşı gün boyu buz ferahlığı ile sizi 48 saat boyunca korur ve ferah hissetmenizi sağlar.Benzersiz motionsense teknolojisi ile her hareketinizde aktive olur ve ter kokusunu engeller.
DEO SPREY
Rexona Men Deodorant Roll On Xtra Cool, ter kokusuna karşı sizi 48 saat boyunca korur ve ferah hissetmenizi sağlar.
ROLL-ON
Rexona Men Deodorant Stick Xtra Cool, ter kokusuna karşı gün boyu buz ferahlığı ile sizi 48 saat boyunca korur ve ferah hissetmenizi sağlar.
STICK
FAYDALI BİLGİLER
ASLA “ASLA” TERLEMEM DEMEYİN!
Gün içinde hayatın değişen ritmine göre kalp atışlarımız tıpkı bir borsa grafiği gibi yükselir, alçalır. Buna bağlı olarak vücut sıcaklığımız değişkenlik gösterir. Günün her anında, her mevsimde, nerede olursak olalım bu sıcaklık değişimine bağlı olarak terleriz. Spor yaparken, aşık olurken, yoğun stres altındayken, duygusal değişimlerde, hatta köri soslu baharatlı bir yemekten sonra bile terleriz. Günde yaklaşık 2 litre terleriz. Bunun yalnızca %0,02’si koltuk altındadır. Ancak koltuk altımız yeterince hava almaz, kapalı bir bölge olduğu için bakteriler bulunur. Ter bu bakterilerle birleşince kötü bir koku ortaya çıkar. Deodorant bu kokuyla baş edebilen günlük bir hijyen ürünüdür. Her gün banyodan sonra, dışarıya çıkmadan önce temiz ve kuru koltuk altına uygulayın. Ter kokusuyla yalnızca deodorantınızla baş edeceğinizi unutmayın. Deodorant kullanmayı unutmayın, günü özgürce yaşayın!
ANTIPERSPIRANT DEODORANT NEDİR?
Anti-Perspirant deodorantlar terlemeyi düzenleyerek daha az terin bakterilerle bir araya gelmesini sağlar. Vücut ısısıyla eşzamanlı çalışarak aktive olur ve ter kokusunu engeller. Anti-Perspirant özelliği olmayan pudrasız deodorantlar ise sadece kokuyu maskeleyerek geçici çözüm sunar; ter kokusuna karşı gün boyu koruyamaz. Anti-Perspirant deodorantlar, pudrasız deodorantlara göre çok daha uzun süre etkilİdir.
ÜRÜNLER DERMATOLOJİK TESTLERDEN GEÇİYOR MU?
Tüm Rexona ürünleri dermatolojik testlerden geçirilir. Testleri bağımsız bir laboratuar yapar.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: