Rinso Matik Toz Çamaşır Deterjanı Yağmurda Dans 20 Yıkama 3 kg

Rinso Matik Toz Çamaşır Deterjanı Yağmurda Dans 20 Yıkama 3 kg
Ürün Kodu: 288709

SATIŞ FİYATI:
13,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Rinso Matik Toz Çamaşır Deterjanı Yağmurda Dans 20 Yıkama 3 kg

Rinso Matik Toz Çamaşır Deterjanı Yağmurda Dans 20 Yıkama 3 kg, menekşe ve yasemin çiçeklerinin kokusunu taşıyor. Özel partikülleri ile hijyen vadeden deterjan, kalıcı kokusu ile fark yaratıyor. Hoş parfümü ile kullanıcıların gözdesi olan ürün, hem beyaz hem de renkli çamaşırlar için kullanılabiliyor; etkili sonuçlar veriyor. Ürün, özel formüllü parfümü sayesinde kullanıcılarını adeta kır bahçesi içinde yağmurda dansa davet ediyor. 20 yıkama için yeterli olan toz formdaki ürün, leke yoğunluğuna göre birden fazla ölçü ile makineye konulabiliyor. Elde yıkama için uygun olmayan temizleyici, elektronik çamaşır makinelerinde kullanılarak temizlik sağlıyor.
CarrefourSA reyonlarında Matik Deterjanlar kategorisinde yer alan ürünün; kuru, serin, direkt güneş ışığından uzak alanlarda saklanması öneriliyor. Çiçeklerin renkli dünyasını ve taze kokusunu çamaşırlara taşıyan ürün, en yoğun lekeleri bile kolaylıkla çıkarıyor. Çamaşırlarda leke bırakmayan ve suda çözünerek çamaşıra nüfuz eden toz ürün, temizleme enzimleri sayesinde yağ, kan, çamur ve çimen gibi güçlü lekeler ile dahi etkili biçimde savaşıyor.
Ürünü sepetinize ekleyerek siparişinizi oluşturabilir; birkaç adımda alışverişinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: