S'Martt Şeftalili 6*45 g

S'Martt Şeftalili 6*45 g
Ürün Kodu: 255239

SATIŞ FİYATI:
2,60 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
S Martt Seftalili 6*45 g

Sağlıklı, besleyici ve lezzetli Ülker Smartt Şeftalili, çocuk yoğurtları reyonundan size sunuluyor. Çocukların lezzetinden vazgeçemediği büyüme küpleri, gün boyunca enerji sağlıyor. Çocukların günün her saati güvenle ve keyifle tüketebilecekleri eğlenceli bir ara öğün alternatifi oluşturuyor.

Protein, kalsiyum ve D vitamini ile güçlendirilmiş Smartt şeftalili, çocukların bedensel ve zihinsel gelişimine katkı sağlıyor. Sağlıklı ve güçlü kemik gelişimi ve diş sağlığına da yardımcı oluyor. Büyüme ve gelişme çağındaki çocuklara lezzetinden vazgeçemeyecekleri eğlenceli bir atıştırmalık sunuyor. Gün boyunca dengeli ve sağlıklı bir beslenme düzeninin de tamamlayıcısı oluyor. Zengin içeriği sayesinde, çocukların beslenme yetersizliğini engelliyor. Protein ve kalsiyum eksikliğini keyifli bir şekilde tamamlamalarını sağlıyor. Taze süt ve şeftalinin uyumlu aroması ile çocukların keyifle ve severek yediği Smartt şeftalili, buzdolabında ve çocukların beslenme çantasında da yerini alıyor.

6*45 gr. ambalajlarda sunulan Ülker Smartt'ı, pratik paketi sayesinde gün boyu yanınızda taşıyabilir ya da buzdolabında rahatlıkla saklayabilirsiniz. Okul öncesi çocuklar için hem sağlıklı hem de oldukça eğlenceli büyüme küplerini hemen sepetinize ekleyerek satın alabilir ve alışverişinizi tamamlayabiilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: