Sade Organik İncir 250 g

Sade Organik İncir 250 g
Ürün Kodu: 351643

SATIŞ FİYATI:
9,90 KDV DAHİL
AD

Lezzetine doyum olmayan sade organik incir, meyveler ve sebzeler arasında en önde gelen lif kaynağıdır. CarrefourSA organik meyveler reyonunda rahatlıkla bulabileceğiniz organik incir, vücut tarafından üretilmeyen ve dışarıdan alınması gereken omega asitlerini yoğun olarak içerir. CarrefourSA reyonlarındaki organik incir, hücrelerin yenilenmesinde de faydalı olabilir. İncir, yaklaşan kış aylarında da vücut direncinizi artırabilir. Grip ve soğuk algınlığına karşı gıda takviyesi olarak yardımcı olabilir.

CarrefourSA sade organik incir herhangi bir kimyasal takviye içermediği için gönül rahatlığıyla tüketilebilir. Üretim aşamasında, ambalajlanma ve depolama aşamasında titizlikle kontrol edilirler. Tüm bu aşamalardan geçen sade organik incir, sizler için CarrefourSA reyonlarında bulunuyor.

Sade organik incir, içerdiği kalsiyum ve fosfor ile kemik sağlığı için, dişler için de faydalı olabilir. Bağırsaklardaki toksin maddelerinin atılmasında etkili olduğu için bağırsak iltihabı olanların tüketmesi faydalı olabilir. Bazı kanser türlerinin riskini azaltmakta da etkili olduğu bilinir.

Siz de %100 doğal olan, yetişme ortamında herhangi bir kimyasala maruz kalmadan üretilmiş, oldukça sağlıklı olan sade organik inciri CarrefourSA organik meyveler reyonundan hemen satın alabilirsiniz.

351643
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: