Sade Organik Yağda Domates 455 g

Sade Organik Yağda Domates 455 g
Ürün Kodu: 400548

SATIŞ FİYATI:
11,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Organik ürünler tatları bakımından daha lezzetli olmalarının yanı sıra, sağlığa zararlı maddelerden, kimyasallardan ve hormonlardan uzak olarak yetiştirilir. Organik tarım uygulamalarıyla yetişen gıdaları tüketmek hem sağlığımızı hem de çevreyi korumak bakımından önemlidir. Gıdalardan maksimum lezzeti almak için mevsimlerinde tüketmenin yanı sıra, organik olarak üretilmiş olmaları da önemli bir etkendir.

Sade organik yağda domates, mevsiminde toplanan organik domateslerin kurutularak yağda muhafaza edilmesiyle üretilir. Böylece tüm yıl boyunca domatesi mutfağınızda farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Yağda bekletildiği için yumuşak ve lezzetli bir tada sahiptir. Kahvaltılarınızda ve yemeklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. C vitamini bakımından çok zengin olan kuru domatesi hem çiğ olarak, hem de pişmiş olarak tüketebilirsiniz.

Sade organik yağda domates salatalara farklı ve lezzetli bir aroma katar, zeytinyağlı yemeklerinize ekleyebilir, mezelerde kullanarak farklı tarifler oluşturabilirsiniz. Hamur işlerinde, böreklerde, keklerde kullanabilir, baharatlarla zenginleştirerek kahvaltılarda sunabilirsiniz. Kurutulmuş domates, sade domatese göre daha yoğun bir lezzete sahiptir. Aynı zamanda içerdiği yüksek likopen ile de sağlığa yararlı etkileri vardır.

Siz de sade organik yağda domatesi sepetinize ekleyerek hemen satın alabilir, farklı tariflerde kullanarak mutfağınıza renk katabilirsiniz.

400548
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: