Sade Organik Yumurta 6'lı

Sade Organik Yumurta 6'lı
Ürün Kodu: 351515

SATIŞ FİYATI:
7,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Sade Organik Yumurta 6 lı

Vitamin kaynağı olan, mutfakların olmazsa olmazlarından Sade Organik Yumurta, yumurta, tereyağı ve margarin reyonunda tüketicilerin mutfaklarına girmeyi bekliyor. Birçok tarifin hazırlanmasında en kilit malzemelerden olan yumurta ile dilediğiniz lezzeti sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Kahvaltılarda hazırlayacağınız eşsiz yumurtalar ve omletlerle günün sağlık için en önemli öğünü olan kahvaltılarınızı zenginleştirebilirsiniz. Keklerin, kurabiyelerin, poğaçaların hazırlanmasında, çorbaların terbiyelerinde kullanılan yumurta vitamin ve mineral açısından da oldukça zengin olduğu için sağlığa da ciddi faydası bulunuyor.

Günlük alınması gereken protein miktarının büyük kısmını barındıran organik yumurta, Omega 3, B ve D vitaminini de bünyesinde bulunduruyor. Yumurtalar, hayvanların beslenme şekline ve tavuk çiftliklerinin koşullarına göre değişiklik gösterip, çeşitlenebiliyor. Sade Organik Yumurta'nın üretiminde tavuklar, organik besinlerle besleniyor. Organik sertifikası bulunan yemlerle beslenen tavuklar, bu sayede organik yumurtalar üretebiliyor. Herhangi bir katkı maddesi veya ilaç almıyor dolayısıyla güvenli bir şekilde üretim yapılıyor. Organik çiftliklerde yapılan hayvancılığın en önemli özelliği ise, sertifika ile güven altına alınmış olmasıdır.

Hijyenik koşullarda tavuklar tarafından üretilen Sade Organik Yumurtaları güvenle yemekleriniz de kullanarak, sevdiklerinize lezzetli tarifler hazırlamak için hemen satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: