Sana Paket 4'lü 4*250 g

Sana Paket 4'lü 4*250 g
Ürün Kodu: 274192

SATIŞ FİYATI:
6,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Sana Paket 4'lü 4*250 g

Geçmişten günümüze mutfağınızın değişilmez lezzet kaynağı Sana Paket Margarin 4'lü 4*250 gram olarak CarrefourSA mağazaları margarin bölümünde size sunulmakta.

Tarihteki ilk margarin tarifi 1869 yılında Fransa’ da yazılmıştır. Bu tarihte yapılan bir yarışmada tereyağdan daha iyi bir ürün bulunması amaçlanmıştı. Bulunacak ürün Fransız Ordusu’ nun beslenmesi ve çalışan kesimin yaşam kalitesinin arttırılması için kullanılacaktı.

Yıllar geçtikçe margarinlerin içerisindeki hayvansal yağlar yerlerini daha sağlıklı olan bitkisel yağlara bıraktı. Margarinlere yetişkinlerin ve çocukların günlük ihtiyaçlarını karşılaması için A ve D vitamini eklendi. 1960’ lı yıllarda sürülebilir margarinler kaplarda, sıvı margarinler şişelerde tüketiciye sunulmaya başlandı. Günümüzde düşük yağ oranına sahip ürünler tüketiciye sunulmaktadır. 1990’ lı yıllarda margarinin daha sağlıklı içeriğe sahip olması için çalışmalar yapıldı. Bu çalışmaların sonucu olarak yüksek kaliteli, trans yağ içermeyen margarinler raflardaki yerini aldı. Trans yağ, doymamış yağ asitleridir ve vücut için gerekli değildir.

Bugünün margarinleri dışarıdan alınması gereken yağ ve vitaminleri içerdiği için sağlıklı ve dengeli beslenmenin bir parçasıdır. Diğer yağlarda olduğu gibi margarin yemeklere lezzet ve doku katan enerji kaynağıdır.

150 yıla yakın süredir mutfakların değişilmez parçası margarini yemeklerinizde kullanmak için sepetinize eklemeniz yeterlidir.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: