Sana Paket Margarin 250 g

Sana Paket Margarin 250 g
Ürün Kodu: 4118

SATIŞ FİYATI:
1,70 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Sana Paket Margarin 250 g

İçerisinde yer alan özleri sayesinde her geçen gün yenilenen Sana Paket Margarin özelikle yemekler için mükemmel bir kullanım sunuyor. Yenilenen ambalajıyla daha renkli bir görünüme bürünen margarin sayesinde sizde kısa sürede mutfakta harikalar yaratabilirsiniz. Diğer yağ çeşitlerine oranla daha lezzetli ve pratik yemekler yapmak Sana Margarin ile artık çok kolay. Kolay sürülebilir özellikte olduğu için sabah kahvaltılarında ekmek üzerine sürülerek de yenilebilir.

Pilav, çorba, tavuk, makarna ve daha birçok yemeğin lezzetine lezzet katan bu yağ hafif içeriği sayesinde son derece kullanışlıdır. Aynı zamanda misafirleriniz için hazırlayacağınız pastalar, börekler, kurabiyeler, kekler ve poğaçalar da paket margarin ile bambaşka bir tada bürünür. Bu ikramlarınızın sırrını oluşturan tadı misafirlerinize de anlatarak tercih etmelerini sağlayabilirsiniz.

250 gram halinde olan bir paket margarinin ambalajı üzerinde 50 gramlık çizgiler yer alır. Böylelikle, ihtiyacınız olan kısmı bu çizgiler sayesinde belirlemeniz daha kolay olacaktır. İçerisindeki yağ oranı %70 olan margarin aynı zamanda A, D ve E vitaminleri bakımından zengindir. CarrefourSA mağazalarının margarin reyonunda bulunan hafif ve bir o kadarda sürülebilir olan bu lezzeti denemek için sizde sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: