Sana Paket Margarin 4x250 g (Saklama Kabı Hediyeli)

Sana Paket Margarin 4x250 g (Saklama Kabı Hediyeli)
Ürün Kodu: 464854

SATIŞ FİYATI:
7,25 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Sana Paket Margarin 4x250 g (Saklama Kabı Hediyeli)

Yemeklerinizde ve hamur işlerinizde kullanabileceğiniz Sana Paket Margarin dörtlü paket halinde margarin bölümünde sizlere sunulmaktadır. 250 gramlık pratik ambalajında tüketiciye ulaşan ürünün uzun süreli kullanım için buzdolabında saklanması gerekmektedir.

100 gramı 630 kcal değerinde olan Sana Margarin A ve D vitaminleri içerir. A vitamini göz sağlığı, D vitamini kemikler ve dişler için yararlıdır. Üründe keten, ayçiçeği yağı gibi doymamış yağ oranı yüksek bitkisel yağlar kullanılmıştır. Doymamış yağlar vücut için gerekli olan ancak dışarıdan alınması gereken yağ asitleridir. Doymamış yağların içeriğinde yüksek oranda Omega 6 ve Omega 3 bulunmaktadır. Margarinin üretiminde kullanılan teknoloji nedeni ile sağlığa zararlı trans yağları içermez.

Sana Paket Margarin’i hacim ve doku kazandırmak için yaptığınız keklerde ve kurabiyelerde; üzerine sürerek ızgaralarda, kızartmalarda, rostolarda; lezzetini arttırmak için haşlanmış sebze ya da pürelerin içinde kullanabilirsiniz. Her gün iki dilim ekmeğin üzerine sürerek tüketeceğiniz margarin vücudunuz için gerekli günlük A ve D vitamin ihtiyacınızın yüzde on ile on beşini karşılar.

Kullanımı kolay ambalajı içerisinde sunulan saklama kabı hediyeli margarinleri sepetinize eklemeyi unutmayın.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: