Sana Paket Margarin Hamurişi 4'lü 4*200 g

Sana Paket Margarin Hamurişi 4'lü 4*200 g
Ürün Kodu: 201495

SATIŞ FİYATI:
7,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Sana Paket Margarin Hamurişi 4'lü 4*200 g

CarrefourSA reyonlarındaki margarin bölümünde yer alan Sana Hamurişi Paket Margarin, içeriğindeki vitamin ve mineraller ile sağlıklı lezzetler sunuyor. Özellikle hamur işleri için üretilmiş Sana margarin sayesinde yaptığınız kekler, kurabiyeler, poğaçalar hem daha lezzetli hem de daha sağlıklı olacak.

A, D ve E vitaminleri açısından oldukça zengin Sana Hamurişi Margarin, siz ve aileniz için besleyici lezzetler oluşturmanızı sağlıyor. Yüzde 100 bitkisel ve trans yağ bulundurmayan margarin, Omega 3 yönünden zengindir. GDO içermeyen bitkisel ve sağlıklı Sana Hamurişi ile lezzetli yemekler pişirebilirsiniz.

Yemeklerdeki kullanımının yanı sıra Sana’yı, kolayca sürülebilen yapısıyla kendiniz ve aileniz için hazırladığınız kahvaltılarda da tercih edebilirsiniz. Ürünü, ara öğünlerde de ekmeğe sürerek güvenle tüketebilir sevdikleriniz için besleyici ara öğünler sunabilirsiniz. Özellikle hamur işleri için üretilen margarin, zengin vitamin ve mineral içeriğiyle hamur işlerinizi de güvenle tüketmenizi sağlıyor.

4 adet 200 gramlık paketten oluşan ürünü, ayrı ayrı paketler halinde tüketebilir ve daha kolay saklayabilirsiniz. Hamur işlerinin yanı sıra yemeklerinizde de kullanabileceğiniz sağlıklı ve besleyici ürünü denemek için sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: