Sana Tereyağ Lezzeti Paket 250 g

Sana Tereyağ Lezzeti Paket 250 g
Ürün Kodu: 429249

SATIŞ FİYATI:
2,25 KDV DAHİL
AD

SANA TEREYAĞ LEZZETİ PAKET 250

Sana Tereyağ Lezzeti Paket 250 g

Sana Tereyağ Lezzeti Paket Margarin, tereyağının lezzetini ve doğallığını ekonomik fiyat ve pratik tüketim avantajlarıyla birlikte sunuyor. Lezzet ve doğallık kadar sağlıklı beslenmeyi önemseyenlere de hitap eden ürün, A, D, E vitaminleri, Omega 3 ve Omega 6 bakımından oldukça zengin. Ayrıca tamamen bitkisel olan Sana Tereyağ Lezzeti, GDO, trans yağ ve kolesterol içermiyor.

Kolay sürülebilir yapısından dolayı pratik tüketim imkanı sağlayan ürünü, kahvaltılardan, yemek ve tatlılara kadar pek çok alanda kullanabilirsiniz. Özellikle börek, kek, kurabiye benzeri hamur işi ve pilav tariflerinize eşsiz bir tat katacak olan paket margarin, 250 gramlık ideal boyutlardaki ambalajında satışa sunuluyor.

Özel ambalajı sayesinde kullandıktan sonra kolayca kapatarak, buzdolabında saklayabileceğiniz ürün, uzun raf ömrü ile öğünlerinizin vazgeçilmez bir parçası haline gelecek. Sütün saflığını sofralarınıza taşıyan tereyağ lezzeti paket margarin ve Sana Lezzet Önerileri sayesinde kusursuz tatlar yaratmak artık çok daha kolay.

Yumurta, Tereyağ ve Margarin kategorisi altında yer alan ürünü, CarrefourSA aracılığıyla vakit kaybetmeden sepetinize ekleyebilir, size uygun ödeme seçeneğini tercih ederek hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: