% 27 İndirim SanDisk Ultra 32GB USB 3.0 Flash Bellek

SanDisk Ultra 32GB USB 3.0 Flash Bellek
Ürün Kodu: 413339

ESKİ FİYAT:
29,90
SATIŞ FİYATI:
21,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.

Depolama yapmanızı sağlayan ve geniş bellek alanı ile birçok farklı dosyayı rahatlıkla saklayabileceğiniz Sandisk 32 gb flash bellek 3.0 modeli, hızlı veri aktarımını sağlayan usb 3.0 özelliğine sahiptir. Sevdiğiniz filmleri, dizileri, müzikleri yanınızda taşıyabileceğiniz ve dilediğiniz an sanal bir sürücüye aktarmanızı sağlayacak bu flash bellek seçeneği ile dosyalarınızı güvende tutabilirsiniz.

Şık ve hafif bir tasarıma sahip, ergonomik yapısı ile yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz 32 gb flash bellek siyah modeli usb girişe sahip olan bütün teknolojik aletler ile uyumludur. Hızlı veri aktarımını sağlayacak 3.0 usb sürümüne sahip bu bellek ile dakikalarca dosyalarınızı atmak için beklemek zorunda kalmazsınız. Projelerinizi, belgelerinizi, önemli ve kaybolmaması gereken bütün dosyalarınızı Sandisk 32 gb flash bellek usb 3.0 içerisinde rahatça saklayabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı yapısı, geniş kapasitesi ve hızlı kullanımı ile Sandisk flash bellek modelini keyifle kullanabilirsiniz.

Taşınabilir Bellek - Flash Disc kategorisi içerisinde sıkça tercih edilen, dosya aktarımı ve veri depolama gibi işlemlerinizi yapmanızı sağlayan taşınabilir belleğe sahip olmak için ürünü sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: