% 13 İndirim *Schafer Gurmematik Düdüklü Tencere 6 lt

*Schafer Gurmematik Düdüklü Tencere 6 lt
Ürün Kodu: 450970

ESKİ FİYAT:
159,00
SATIŞ FİYATI:
139,00 KDV DAHİL
AD

Mutfaklarınızda size zaman kazandıran en büyük yardımcılarınızdan biri olan düdüklü tencere, Schafer kalitesi ve deneyimi ile beğeninize sunuluyor. Mutfağınızda yemek pişirmek Schafer düdüklü tencere kullanımı ile artık çok daha kolay ve zevkli bir hale gelecektir. 6 litre pişirme hacmine sahip olan Schafer düdüklü tencere krom nikel çelik gövdesi, yüksek ısıya ve uzun yıllar kullanıma dayanıklı sağlam yapısı ile dikkat çeker.

Kolay temizlenebilme özelliğinin yanı sıra bulaşık makinesinde de yıkanabilir. Doğal gaz, likit gaz, elektrikli, seramik, halojen, cam ve indüksiyon ocaklarda kullanıma uygundur. Çelik tabanı sayesinde ısıyı eşit bir şekilde emer, depolar ve dağıtır. Böylece gaz kullanımı ve zaman açısından çok daha ekonomiktir. Kolay açma kapama ve tek dokunuş sistemi ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Schafer düdüklü tencere pişirme ayarı sayesinde, farklı süreli pişirme alternatiflerini kullanabilir; hem et hem sebze yemeklerinizi hızlı ve lezzetli bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Züccaciye reyonunun en gözde ürünlerinden biri olan düdüklü tencereye sahip olmak ve size sağlayacağı kolaylıklardan yararlanmak için ürünü sepetinize ekleyebilir, hemen satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: