Scotch Brite Klasik 5'li Sünger

Scotch Brite Klasik 5'li Sünger
Ürün Kodu: 189958

SATIŞ FİYATI:
9,75 KDV DAHİL
AD
Scotch Brite Klasik 5'li Sunger

Uzun süre dayanıklı, mükemmel temizleme gücü olan yeşil Scotch Brite Klasik 5'li Sünger, elde bulaşık yıkamadaki en büyük yardımcılarınızdan biri olarak öne çıkıyor. CarrefourSA Sünger, Bez ve Teller bölümünde yer alan ürün, 5'li paketi ile sizlere sunuluyor.
Bulaşık makinesinde yıkamak istemediğiniz hassas gereçlerinizi veya zorlu lekeler sebebiyle bulaşık makinenizin temizleyemediği bulaşıklarınızı, ürün sayesinde zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Teflon, granit ve benzeri ürünlerinizin tabanlarına zarar vermeyen formülü ile ürünü, en kıymetli mutfak eşyalarınızın temizliğinde bile güvenle kullanabilirsiniz. Ürünün klasik koyu yeşil kısmı, en inatçı yemek ve yağ kalıntılarını bile kolaylıkla söküp atacak sertlikte üretiliyor. Kurumuş yemek artıklarını, tavalarınızdaki kızartma kalıntılarını, cezvelerinizdeki yanmış süt katmanlarını ürünün sert ve dayanıklı yeşil kısmı ile kolunuzu zorlamadan; ovalamaya gerek kalmadan zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Ürünün yumuşak süngeri ise deterjanınızı rahatlıkla köpürtecek şekilde üretildiğinden, en yağlı bulaşıkların bile temizlenmesinde etkili çözümler sunuyor.
Tırnaklarınıza zarar vermeyen yapısıyla mutfaktaki en faydalı yardımcı temizlik malzemeleriniz arasındaki ayrıcalıklı yerini alacak olan kullanışlı ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: