Scotch Brite Yeşil Oluklu 5'li Sünger

Scotch Brite Yeşil Oluklu 5'li Sünger
Ürün Kodu: 189957

SATIŞ FİYATI:
9,75 KDV DAHİL
AD
Scotch Brite Yeşil Oluklu 5'li Sünger

1988 yılından beri yeşil fiberli süngerlerle bulaşıkta hızlı ve etkili çözümler sunan Scotch Brite Yeşil Oluklu 5'li Sünger, CarrefourSA reyonları, Sünger, Bez ve Teller bölümünde sizlere sunuluyor. Günlük temizlikten en zorlu lekelere kadar tüm temizlik işlerinizi daha hızlı yapmanızı sağlayan ürün, kalitesi ile farklılaşıyor.
Mutfak işlerini kolaylaştıran ürün, kirli yüzeyleri çabucak ovalıyor ve temizliyor. Yumuşak tarafıyla deterjanı içinde tutarak etkili bir temizlik sağlayan ürün, farklı sert yüzeylerde de mükemmel sonuç vermesi ile öne çıkıyor. Pratikliği, hijyenik oluşu ve mutfakta zaman kazandırması sayesinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürün, işlerinizi oldukça kolaylaştırıyor.
Başlıca kullanım alanları olan çelik tencere, tava, ızgara ve ocak üstü temizliği için ideal olan ürünü mutfağınızda güvenle kullanabilirsiniz. Mutfak malzemelerinize zarar vermeden, maksimum temizlik ve hijyen sağlayan ürün, dayanıklılığı ile uzun süre kullanım olanağı sunuyor. Öne çıkan özelliklerinden tutuşu kolaylaştıran özel tasarımı sayesinde ise tırnaklarınızı tamamen koruyor; ellerinizin zarar görmesini engellemeye yardımcı oluyor.
Mükemmel temizlik sağlayan ve 5’li paketinde sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: