Scotch Brite Yeşil Oluklu 8'li Sünger

Scotch Brite Yeşil Oluklu 8'li Sünger
Ürün Kodu: 189956

SATIŞ FİYATI:
11,90 KDV DAHİL
AD
Scotch Brite Yeşil Oluklu 8'li Sünger

En zor bulaşıkların bile kolayca temizlenmesine yardımcı olan Scotch Brite Yeşil Oluklu 8'li Sünger, aynı zamanda tırnaklarınızı da koruyor.
Balık pişirdiğiniz tavaları, dibi tutmuş pilav tenceresini veya kenarları yapışmış börek tepsisini biraz su ve deterjan ile birlikte kullanacağınız ürün ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Başka bir malzemeye ihtiyaç duymadan, yalnızca oluklu süngeri kullanarak bütün zor kalıntıları, kurumuş yemek artıklarını temizlemeniz mümkün oluyor. Evde vakit geçirmeyi seviyorsanız ya da çalışmıyorsanız hafta içi veya hafta sonu mutfakta lezzetli yemekler yapmaya zaman ayırabilirsiniz. Her ne kadar evde kendi mutfağınızda pişirdiğiniz yemekler tüm aile bireyleri tarafından keyifle yeniyorsa da sofradan kalktıktan sonra bulaşıklar ile uğraşmak zor gelebilir.
Servis tabaklarını makineye dizdikten sonra tencere ve tavaları elde yıkayıp hemen kaldırmak gibi bir alışkanlığınız varsa ürünü kullanabilirsiniz. Teflon tavaları yumuşak yüzeyi ile; çelik veya başka malzemeleri de sert yüzeyi ile hafifçe ovmanız yeterli oluyor. Ürün, çok bastırmaya gerek olmadan, kollarınızı yormadan ve kenardaki tutma yeri sayesinde tırnaklarınıza zarar vermeden en iyi şekilde temizliyor.
CarrefourSA reyonlarında Sünger, Bez ve Teller bölümünde sunulan ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: