Sek 1/1 Pastörize Günlük Depozitosuz Şişe Süt

Sek 1/1 Pastörize Günlük Depozitosuz Şişe Süt
Ürün Kodu: 346987

SATIŞ FİYATI:
4,50 KDV DAHİL
AD
Sek 1/1 Pastörize Günlük Depozitosuz Şişe Süt

Günlük süt kavramıyla özdeşleşen Sek Süt, doğal süte en yakın formda olan pastorize inek sütünü sağlıklı cam şişeleriyle sizlere sunmaya devam ediyor. Sek günlük süt, UHT sütlere göre daha farklı bir ısıl işlemden geçtiği için, içeriğindeki vitamin ve mineral değerlerinde herhangi bir kayba uğramaz. Bu sayede almanız gereken vitamin ve mineralleri doğal ve lezzetli bir şekilde almış olursunuz.

Sek Pastorize Günlük Depozitosuz Şişe Süt, sek olarak tüketildiği gibi ev yapımı tatlılar, kurabiyeler ve börekler için de kullanılabilir. Sek günlük süt, doğallığından bir şey kaybetmediği için hazırladığınız yiyeceklere ekstra bir lezzet katacaktır, hazırladığınız yiyeceklerin besin değerlerini arttıracaktır. Sek pastorize süt, çocuklarınızın süt içme alışkanlığına da farklı bir boyut getirecektir. Tadına doyulmaz lezzeti, şişenin daha kapağını açtığınız an doğal süt kokusuyla kendini gösterecektir.

Yıllardır değişmeyen bir alışkanlık haline gelen Sek günlük şişe süt, sabah kahvaltılarınızın en lezzetli konuğu olmaya devam ediyor. Eğer Sek günlük şişe sütü henüz denemediyseniz doğal süt tadının keyfine varmanın tam zamanı! Ürünü hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: