Sek 200 ml Muzlu Pastörize Süt

Sek 200 ml Muzlu Pastörize Süt
Ürün Kodu: 422571

SATIŞ FİYATI:
1,60 KDV DAHİL
AD
Sek 200 ml Muzlu Pastörize Süt

CarrefourSA reyonlarında günlük sütler bölümünde bulabileceğiniz Sek Muzlu Pastorize Süt ile günlük kalsiyum ihtiyacınızı karşılayabilir ve dengeli beslenmenize keyifli bir katkı sağlayabilirsiniz.

Sek süt, tazeliğini ilk günkü gibi muhafaza etmesine yardımcı olan ve aynı zamanda da oldukça kullanışlı bir ambalaj tasarımına sahip. Bu sayede uzun ömürlü meyveli sütünüzü sadece evinizde değil istediğiniz her yerde bardak ihtiyacı hissetmeden rahatça içebilirsiniz. Çocuklarınız da pratik ambalajı sayesinde hem evde hem de okulda beslenmelerini ve kemik gelişimlerini kolayca destekleyebilirler. Meyveli sütler özellikle süt içmeyi sevmeyen ya da içmekte zorlanan büyüme çağındaki tüm çocuklar için eğlenceli ve lezzetli bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Süt içinde bulunan kalsiyum, protein, mineraller ve vitaminler bulunan güçlü bir besin kaynağıdır. Çocuklarınızın sağlıklı büyüme ve gelişimini, sizin de sağlıklı beslenme rutininizi destekler. Muzlu pastörize süt ile günlük önemli besin değerlerinizi doğal ve gerçek meyve lezzeti ile birlikte karşılayabilirsiniz.

Hem kendiniz hem de çocuklarınız için sütün gerçek muzla daha da eğlenceli hale getirilmiş eşsiz lezzetini denemek için ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: