Sek Çilek Süt 200 ml

Sek Çilek Süt 200 ml
Ürün Kodu: 301273

SATIŞ FİYATI:
1,20 KDV DAHİL
AD
Sek Cilek Süt 200 ml


CarrefourSa reyonlarında Aromalı Uzun Ömürlü Sütler bölümünde yer alan Sek Çilek Süt, lezzeti ve sağlığı bir arada barındıran içeriğiyle çocuklarınızın zevkle süt içmesini sağlıyor.

Yaşamımızın içinde her dönemde tüketilmesi gereken süt, çocukluktan yetişkinliğe her yaş için vazgeçilmez bir içecektir. Büyüme ve gelişmeyi destekler, sindirim sistemini düzenler, dişleri korur, hücre ve doku oluşumunda önemlidir. Zengin vitamin içeriğiyle çocukların ve büyüklerin tercihi olan çilekli süt, büyüme çağındaki çocukların sağlıklı beslenmesi için ideal bir seçenektir.

Çizgi film karakterleriyle renklendirilen 200 ml'lik pratik ambalajlarıyla çocukların renkli dünyasına hitap eden ürün, çocukların çok sevdiği süt ve çileğin lezzetini aynı kutuda sunuyor. Çilekli sütü çocuklarınızın kahvaltılarında, okul için hazırladığınız beslenme çantasında, hazırladığınız sağlıklı lezzetlerin yanında içecek olarak kullanabilirsiniz. Bir öğün için gerekli zengin vitamin içeriği ve 200 ml'lik pratik ambalajıyla taşıma kolaylığı sağlayan çilekli sütün doyurucu ve zengin vitamin içeriği sayesinde çocuğunuza sağlıklı öğünler hazırlayabilirsiniz.

Benzersiz çilekli süt lezzetini siz de aileniz ve çocuklarınız için denemek isterseniz, hemen şimdi tek tıkla sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: