Sek Günlük Süt 500 g

Sek Günlük Süt 500 g
Ürün Kodu: 316454

SATIŞ FİYATI:
2,50 KDV DAHİL
AD
Sek Günlük Süt 500 g

%100 doğal lezzetiyle kahvaltılara ve ara öğünlere sağlık katan Sek Günlük Süt, CarrefourSA kahvaltılık & süt reyonunda beğeninize sunuluyor.

Pratik ambalajıyla dikkati çeken ürünün kapağını, çocuklar bile kolayca açıp içebiliyorlar. İçerdiği yüksek protein miktarı ile ailece tüketebileceğiniz günlük süt, yağ oranı ve kıvamıyla özlediğiniz doğal süt tadını yeniden mutfağınıza getiriyor. Çocuklar ve yetişkinler için nefis tadı ve kokusuyla doğal süt tadını deneyimlemeniz günlük süt ile kolaylaşıyor. Sıcak veya soğuk içimi lezzet dolu, kokusu ve tadı doğal olan taze günlük süt, mutfağınızda yerini alıyor.

Bebeğiniz ek gıdalara başladıktan sonra anne sütü yanı sıra günlük sütle yoğurt mayalayarak bebeğinize yedirebilirsiniz. Böylelikle sağlıklı ve doğal bir yöntemle onun yoğurt ihtiyacını karşılamış olursunuz. Geleneksel ev usulü yoğurt yapımı konusunda en güzel ham maddeyi oluşturan günlük süt ile tam kıvamında yoğurtlar mayalayabilirsiniz. Bir kaşık yoğurt mayasıyla günlük sütünüzü mayalayarak 4 saat kadar üzeri kapalı olarak beklettiğinizde taze yoğurdunuz hazır hale geliyor.

Günlük olarak sunulan yağlı inek sütünü istediğiniz miktarda satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: