Sek Kakolu Süt 6*200 ml

Sek Kakolu Süt 6*200 ml
Ürün Kodu: 422580

SATIŞ FİYATI:
6,50 KDV DAHİL
AD
Sek Kakolu Süt 6*200 ml

Sağlıklı, uzun ömürlü ve lezzetli tadı ile öne çıkan Sek Kakaolu Süt, içerdiği zengin vitaminler sayesinde hem çocukların hem de yetişkinlerin favori içeceklerinden biri olarak öne çıkıyor. Kahvaltı veya ara öğünlerde rahatlıkla tercih edebileceğiniz kakaolu sütü, aromalı uzun ömürlü sütler reyonundan bulabilirsiniz.

Sağlık deposu olan sütün birçok besleyici özelliği bulunuyor. Dengeli bir yaşamın ve güçlü kemik gelişiminin olmazsa olmazı olan süt, günlük beslenme düzeninde mutlaka bulunması gereken gıdaların başında geliyor. Özellikle çocukların ve gençlerin büyüme dönemlerinde kahvaltı seanslarında ya da ara öğünlerinde tüketmeleri gerekiyor. Sek Kakaolu Süt, hem lezzetli hem de sağlıklı bir alternatif olarak sunuluyor.

250 ml. ambalajlarda satılan ve Türk Gıda Kodeksi standartlarına uygun olarak hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen kakaolu sütü, kendinizin ve ailenizin beslenme düzenine dahil edebilirsiniz. İçerisinde bulunan A ve D vitaminleri sayesinde çocukların kemik gelişimine yardımcı oluyor. Aynı zamanda çocuklara ara öğünlerinde ve beslenme çantalarında besleyici bir lezzet alternatifi oluşturuyor. Süt tadı, kakao lezzeti ile buluşuyor ve vazgeçilmez bir tat ortaya çıkıyor.

Ürünü tek tıkla sepetinize ekleyebilir ve alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: