% 16 İndirim Sek Kaymaklı Yoğurt 2250 g

Sek Kaymaklı Yoğurt 2250 g
Ürün Kodu: 289639

ESKİ FİYAT:
9,50
SATIŞ FİYATI:
7,95 KDV DAHİL
AD
Sek Kaymaklı Yoğurt 2250 g

Lezzeti ile sofraların vazgeçilmez klasiği kaymaklı yoğurt, besleyici ve doyurucu özellikleri yanı sıra faydalarıyla öne çıkıyor. CarrefourSA reyonlarında Süt & Kahvaltılık bölümünde yer alan %100 doğal Sek Kaymaklı Yoğurt'u kendinizin ve ailenizin beslenmesi açısından güvenle tüketebilirsiniz.

Tek başına sağlıklı bir ara ürün olmasının yanında çeşitli lezzetlere de tat katan yoğurdu, et, sebze ve hamur işi yemekler eşliğinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca kalsiyum açısından hayli zengin olan ve kaymağıyla sofralara apayrı bir keyif katan yoğurt, çabucak doymanızı ve uzun süre tokluk hissi duymanızı sağlıyor. Meyvelerle birleştirebileceğiniz ürünü sade halde tükettiğinizde ise kalori alımınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

Her yaştan bireyin gün içerisinde mutlaka tüketmesi gereken bir besin olma özelliği taşıyan ve başta B12 vitamini bakımından zengin olan yoğurt, çocukların kas gelişimine destek olurken, bağışıklık sisteminin güçlenmesine de yardımcı oluyor. Ağız kokusu ve diş taşı oluşumunu da önleyen ürün, hastalıklara karşı vücut direncini artırıyor.

Yoğurt ve kaymağın keyfini yaşamak için 2250 gramlık ambalajlı Sek Kaymaklı Yoğurt’u hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: