Sek Krema 1 Lt

Sek Krema 1 Lt
Ürün Kodu: 90089

SATIŞ FİYATI:
17,90 KDV DAHİL
AD
Sek Krema 1 Lt

Sofralarınızın lezzet ustası SEK Krema, krema & kaymak reyonundan mutfaklarınıza sunuluyor. Kullanıma hazır formülüyle hayatınızı kolaylaştıran krema, pastalara, çorbalara, et ve balık yemeklerinize tat katarak leziz sofralara imza atmanızı sağlıyor. Ayrıca soslara da kıvam vererek mükemmel dokunuş veren krema, oda sıcaklığına 4 ay boyunca tazeliğini koruyor.

1 litrelik kutu ambalajında sunulan krema UHT yöntemiyle, son teknolojiler ile sağlıklı koşullarda üretiliyor. Kutu açılmadan kuru ve serin ortamda son tüketim tarihine kadar tazeliğini koruyan ürün, açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalı ve iki gün içerisinde de tüketilmeli.

Sütten üretilen kremayı dondurma yapımında, pasta kremalarında, trüflerde veya karamel yapımında kullanabileceğiniz gibi, sufle gibi tatlıların yanında ek lezzet olarak sunabilir, kek ve kurabiyelerinizde süt yerine kullanırsanız yoğun bir doku elde ederek, farklı tatlar yakalayabilirsiniz. Çorba ve yemeklerde kullanıldığında ise güzel bir kıvam oluşturarak sofralarınızda kusursuzluğu elde edebilirsiniz.

Enerji, kalsiyum ve protein içeriği ile hem lezzetli hem de besleyici bir süt ürünü olan SEK krema için beklemeden hemen sipariş verebilir, birbirinden güzel yemeklere imza atarak, sevdiklerinizin beğenisini kazanabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: