Sek Krema 200 ml

Sek Krema 200 ml
Ürün Kodu: 90088

SATIŞ FİYATI:
4,45 KDV DAHİL
AD
Sek Krema 200 ml

Kullanımda pratiklik sunan paketiyle mutfağınızın vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan Sek kremayı krema ve kaymak bölümünde bulabilirsiniz. Kullanıma hazır formülüyle hayatınıza kolaylık katan ürünü, kendiniz ve aileniz için itinayla hazırladığınız çeşitli yemeklerde güvenle tercih edebilirsiniz.

Çorbadan soslara, tatlılardan et ve balık yemeklerine kadar çeşitli sunumlarınızda güvenle ve rahatlıkla kullanabileceğiniz krema, aynı zamanda mutfağınızda hazırladığınız tatlı ve pasta süslemelerinde de en büyük yardımcılarınızdan biri olacak. Çırpmadan önce buzdolabında soğutacağınız kremayı pudra şekeri de ilave ederek çeşitlendirebilir, özenle hazırladığınız tatlı ve pastaların üst süslemelerinde ve iç dolgularında temel malzeme olarak tercih edebilirsiniz. Yemeklerinizde ise çırpmadan sıvı halde hemen kullanabilir; meyve salatalarınızı da dilediğiniz anda kremayla lezzetlendirebilirsiniz. Çorbalarınıza ekleyeceğiniz kremayla harikalar yaratabileceğiniz gibi makarna ve soslarınızda da krema kullanarak yemeklerinize kıvam kazandırabilir ve yemeklerinizin lezzetine lezzet katabilirsiniz.

Taze ve lezzetli içeriğiyle CarrefourSA reyonlarında sizlerin beğenisine sunulan Sek krema, oda sıcaklığında dört ay boyunca tazeliğini koruyan 200 mililitrelik paketler içerisinde sizleri bekliyor. Yemeklerinizin lezzet sırrı olacak ürünü hemen şimdi sepetinize ekleyebilir ve tek tıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: