Sek Light Süt 1 lt

Sek Light Süt 1 lt
Ürün Kodu: 90245

SATIŞ FİYATI:
3,25 KDV DAHİL
AD
*Sek Light Süt 1 lt

CarrefourSA raflarında light uzun ömürlü sütler reyonunda yer alan Sek Light Süt, %100 doğal yapısıyla az yağlı süt ürünlerini tercih edenlerin beğenisine sunuluyor.

Tazeliği ve doğallıyla öne çıkan süt, aynı zamanda besleyici bir protein kalsiyum, vitamin ve mineral kaynağı olmasıyla da dikkat çekiyor. 1 litrelik paketler halinde satılan light süt, özellikle diyetinde az yağlı ürünleri tüketmesi gereken herkese yarar sağlıyor. Kahvaltılık olarak kullanırken müsliyle ve çeşitli meyvelerle birlikte lezzetli ve sağlıklı bir şekilde tüketebilir, damak tadınızı şenlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra light sütü kahvenizi ve çayınızı yumuşatmak ya da az kalorili kek ve hamur işleri pişirmek için de kullanabilirsiniz.

Light sütler, içerdiği kalsiyum ve vitaminlerle günlük besin ihtiyacının önemli bir kısmını karşılar, sağlıklı yaşama katkıda bulunur ve az yağlı olması gereken diyetinizi destekler. Bu sayede en taze sütün yüzde yüz doğal yapısını koruyan Sek light süt, az yağlı yapısıyla diyet yapanların vazgeçilmez ürünlerinden biri haline geliyor.

1 litrelik paketler halinde sunulan light sütü hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, tek tıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: