Sek Muz Aromalı Süt 1/5

Sek Muz Aromalı Süt 1/5
Ürün Kodu: 205009

SATIŞ FİYATI:
1,20 KDV DAHİL
AD
Sek Muz Aromalı Sut 1/5

SEK Muz Aromalı Süt, içerisinde barındırdığı zengin vitaminleri ile oldukça lezzetli gerçek muz tadını çocuklarınıza sunuyor. Muz aromalı UHT süt, içerdiği vitaminler ve mineraller bakımından da oldukça zengindir. Kapalı ortamda ve el değmeden üretilir. Türk Gıda Kodeksi'ne uygun olan ve içinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan SEK Muz Aromalı Sütü güvenle çocuklarınızın tüketimine sunabilirsiniz. Muz aromalı sütte çocuklarınızın gelişiminde önemli bir yer tutan A ve D vitaminleri de yer almaktadır. İçerdiği gerçek muz aromasıyla kalsiyum ve potasyum içeriğinin yanı sıra lif açısından da oldukça zengindir.

Muz aromalı süt tüketen çocuklarının kemik gelişimi desteklenir, hastalıklara karşı vücut dirençleri korunur. Muzlu süt tüketen çocuklar, güne dinç başlar ve enerjilerini gün boyunca korurlar. Muz aromalı sütü çocuklarınıza ara öğünlerde de verebilirsiniz. Çocuklarınızın sevdiği çizgi film kahramanlarından SüngerBob Karepantolon ambalajı ile muz aromalı süt tüketimi eğlenceli dakikalara dönüşecektir.

Besleyici ve lezzetli içeriği, zengin mineralleri ve vitaminleri barındıran muz aromalı sütü çocuklarınızın çantalarına güvenle koyabilirsiniz. Çocuklarınızın sağlıklı bir yaşamı ve sağlıklı bir vücut gelişimi için uzun ömürlü Sek Muzlu Süt'ü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: