Sek Rulo Tereyağı 1/1

Sek Rulo Tereyağı 1/1
Ürün Kodu: 201729

SATIŞ FİYATI:
27,50 KDV DAHİL
AD
Sek Rulo Tereyagı 1/1

CarrefourSA yumurta tereyağı ve margarin reyonlarında bulunan, besleyici özelliği ve dayanılmaz lezzeti ile Sek Rulo Tereyağı, kahvaltılarda, yemeklerinizde, tatlı ve tuzlu seçeneklerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz haliyle, 1 kg. lık paketlerde satışa sunuluyor.

Tereyağı hayvansal bir besindir ve özellikle A, E, D, K2 vitamini ve protein açısından çok zengindir. Ayrıca kemik gelişiminde ve korunmasında gerekli olan kalsiyum, fosfor ve demir içerir. Elde edildiği hayvanın beslenme şekline göre rengi sarı veya beyaz olabilir. İnek, koyun, keçi ve manda sütünden elde edilir. Kendine has bir kokusu ve lezzeti vardır. Yapılan bilimsel araştırmalarda, kalp krizi riskini en aza indirmeye yardımcı olduğu, vücuttaki yağ dengesini koruduğu, mide ve bağırsaklardaki yaralara iyi geldiği kanıtlanmıştır.

Doymuş bir yağdır ve oda sıcaklığında eriyebilen bir yapıya sahiptir. Hepsinden önemlisi tamamen doğal bir besindir. Özellikle kahvaltıda tüketildiği zaman sindirimi çok daha kolaydır. Ayrıca kurabiye ve böreklere, özellikle yemeklerinize ayrı bir lezzet katar.

Her besin gibi dengeli tüketildiğinde, sağlığınıza çok faydalı olan tereyağını, 1 kg. lık rulo paket haliyle hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: