Sek Süt 4x1 lt

Sek Süt 4x1 lt
Ürün Kodu: 333040

SATIŞ FİYATI:
9,70 KDV DAHİL
AD
Sek Süt 4x1 lt

CarrefourSA reyonlarında Tam Yağlı Uzun Ömürlü Sütler bölümünde yer alan Sek Süt; hiçbir katkı maddesi içermeden, doğallığını ve vitamin değerlerini kaybetmeden, tamamen kapalı ortamda el değmeden üretiliyor. İçerdiği mineraller ve kalsiyum ile çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine destek olurken; sadece çocukların değil, tüm ailenin güne enerjiyle başlamasını sağlıyor.

Çocukların süt tüketme alışkanlığını arttıran, protein deposu Sek Süt; sadece evde değil, iş yerinde, piknikte, istenilen her yerde keyifle içilsin, hemen bitmesin diye 1 lt' lik 4' lü paketler halinde; mutfak alışverişi listelerinde ilk sıraları alıyor. Yorucu geçen, uzun ve stresli bir günün ardından, gece uyumadan önce içilen bir bardak Sek Süt; gün boyu ihtiyaç duyacağınız enerjiyi depolamanızı sağlıyor.

Şeker katkısı içermeyen ve lezzetini sütün içinde bulunan doğal laktozdan alan Sek Süt; yaz aylarında buzdolabında saklanarak, ferahlatıyor, süt içme alışkanlığını her mevsim keyifli hale getiriyor. Mis gibi kokusuyla tüm evi saran ve iştah kabartan kekler, börekler, pastalar, kurabiyeler Sek Süt ile hazırlanıyor, lezzetine lezzet katılıyor.

Sek Süt'ü satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: