Sek Tereyağ 125 g

Sek Tereyağ 125 g
Ürün Kodu: 316450

SATIŞ FİYATI:
4,95 KDV DAHİL
AD
Sek Tereyag 125 g

1963 yılından bu yana, tüketiciye kaliteli, sağlıklı ve hijyenik doğal ürünler sunan SEK markası, günümüzde de en çok tercih edilen markaların başında yer almaktadır. Türk mutfağının besin değeri oldukça yüksek, en önemli lezzetlerinden biri olan tereyağı, SEK kalitesi ve güvencesiyle 125 gr.'lık özel ambalajlarında CarrefourSA mağazalarında yumurta, terayağ ve margarin reyonlarında yer almakta.

Herhangi bir katkı maddesi içermeyen SEK Tereyağı, tereyağı lezzetini sevenler için ve kahvaltılarda tereyağını eksik etmeyenler için “Paket Tereyağı” ve “Kase Tereyağı” gibi geniş ürün yelpazesi ile damak tadınıza uygun özel tadıyla sofralarınıza konuk oluyor. Sek Tereyağını, sadece kahvaltı sofralarınızda değil yemeklerinizde de güvenle kullanabilirsiniz.

Tereyağı lezzetinden vazgeçemeyenlerin sofrasını şenlendirecek bu ürün, 125 gr.'lık paket ve özel kasesinde satılmaktadır. Her 100 ml. için 742.8 kalori içerir. Protein ve karbonhidrat değeri her 100 ml. için 0,6'dır. Vücudumuza yüksek oranda enerji veren Sek Tereyağ, A vitamini, iyot ve asetilkolin açısından zengin bir üründür. Özellikle küçük çocuklar için çok faydalı bir üründür.

Sek tereyağını halen sofralarınıza konuk etmediyseniz, denemek için, hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: